Na Cyklosféře najdete také servisní a prodejní místo pod vlastní značkou Manta bikes.

Prodáváme jízdní kola různých značek. Kromě toho u nás seženete veškeré příslušenství a vybavení na vaše kolo. Stačí nám jen sdělit vaše představy.

Máme široký výběr sportovních, turistických, městských, skládacích jízdních kol. Vyberte jakékoliv kolo a objednejte u nás.

Výhody objednávky přes nás:

1. zákaznická karta

2. kvalitní servis

3. poradenství

Příklady značek, které běžně obchodujeme: 

https://www.ghost-bikes.cz

http://www.gtbicycles.cz

https://www.lapierre-bike.cz 

https://www.cyklospeciality.cz

http://www.cannondalebikes.cz

Elektrokola

Spolupracujeme s českým výrobcem Agogs a prodejní sítí Ekolo.cz. Výhody objednávky přes nás platí u koupy elektrokola trojnásob, jelikož vám nabízíme kvalitní servis elektrokol.

https://www.agogs.cz 

https://ekolo.cz 

 

! Nákladní kola ! - NOVINKA V ČR

Manta bikes je specialistou na cyklodopravu a na propagaci přepravy pomocí jízdních kol. Jsme výrobci, ale také importéři nákladních kol ze zahraničí. Mezi našeho hlavního a nejdůležitějšího partnera patří italský výrobce lehkých nákladních kol Bicicapace kterému také zajišťujeme veškerý servis.

http://www.bicicapace.com 

Italský výrobce lehkého nákladního kola, které je svými rozměry velmi pdobné klasickému jízdnímu kolu. Proto je manipulace s ním velmi intuitivní a velmi pohodlná. Další výhodou klasických rozměrů je také parkování. Jízdní kolo se vejde pohodlně do klasických stojanů a především do kolárky vašeho paneláku, pokud tedy nebydlíte v rodinném domě, kde tento problém neřešíte.

Toto jízdní kolo je řešením pro každodení potřeby každého z nás. Navíc je ideální k umístění reklamy, pokud tedy chcete nebo pokud vlastníte firmu.

Pro více informací volejte 731657980, Denis Šebestík